Artikkel «Kust saada Šoti kassipoega tasuta?»

 

1. Ostate kassi (~250-1800€).

 

2.  Toidate teda aasta aega super-premium-klassi kuivtoituga, liha ja konservidega (tagasihoidliku hinnangu järgi ~345-420€).

 

3. Osate talle kõik vajalikud hügieenivahendid (tualett, kassiliiv jms ~115€ aastas).

 

4. Revaktsineerite teda (~25€).

 

5. Ostate talle palju erinevaid mänguasju ja maiustusi (tagasihoidliku hinnangu järgi ~70€).

 

6. Viite ta kolm korda näitusele (esimese tiitli jaoks ei pea riigist välja sõitma) ja maksate osalustasu ~50-60€ iga näituse eest, kokku ~100-120 € (tingimusel, et näitusel ei ole konkurente). Välismaised näitused maksavad oluliselt rohkem, sest lisaks osalustasule, peab katma ka tee- ja hotellikulud (~200€).

 

7. Teete tiitlisertefikaadi (iga tiitel ~10-15€) ja saate paaritamisluba.

 

8. Leiate kassile sobiva peigmehe, kelle tiitel pole madalam kui tšempion, vastasel korral klubi ei registreeri sündinud kassipoegi.

 

9. Maksate paarituse eest (keskmiselt ~100-500€) või lubate isase kassi omanikule anda pesakonna parima kassipoja (mis võib-olla just Teie oma).

 

10. Ootate, muretsete, loete ja uurite sünnituste kohta. Ostate vajalikke ravimeid ja sünnitusabi materjale. Otsite veterinaararste, kes on lisatasu eest nõus tulema Teie koju ja vajadusel aitama sünnitusega (~100-250€).

 

11. Toidate tulevast ema kõige maitsvama ja tervislikuma toiduga 2 raseduskuu jooksul (~115€).

 

12. Varustate koha sünnituseks (maneež, soojenduspadi, desinfitseeriv vahend, samuti tualett, kausid, mänguasjad, kraapimispuud, magamiskohad jne kassipoegadele, kes hakkavad elama Teie juures kuni 3-4 kuu vanusteks) - (tagasihoidliku hinnangu järgi ~400€).

 

13. Võtate sünnituse vastu ja loodate, et see möödub hästi ning kass saab ise kõigega hakkama (mis on esimese sünnituse kohta väga haruldane). Kui Teil veab, siis kass sünnitab viis kassipoega ja kõik jäävad ellu!

 

14. Toidate ema parimatest parimaga, et kassipoegadele jätkuks piisavalt piima (~115€).

 

15. Ostate piimaasendaja (~20€ iga purgi eest, mida jätkub pesakonnale 5 kassipojast nädalaks), juhuks, kui piima kassil ikkagi ei jätku või ta keeldub kassipoegi toitma. Siis võtate endale palgata puhkuse terveks kuuks, sest kassipoegi peab toitma iga 2 tunni tagant, mida on võimatu ühendada tööga (miinus Teie kuupalk).

 

16. Toidate pesakonda 3-4 kuud, esialgu konservidaga, seejärel liha ja kuivtoiduga (~140€).

 

17. Aktiveerite kassipoegi klubis ja vaktsineerite neid (~250-350€ viiest kassipojast koosnevale pesakonnale).

 

18. Ja palvetate, palvetate, palvetate, et kassipoegade tervisega oleks kõik korras ja et Te ei peaks neid loomakliinikusse viima ja ravima.

 

Ja vot, palun, 3-4 kuu pärast Te võtate endale täiesti TASUTA Teie unistuste kassipoja (kui selline jääb 4 olemasolevast, sest ühe annate ju isase kassi omanikule), ja teisi kingite neile, kes kirjutavad kuulutusi: "Võtan tasuta kassipoja - Šotlase!" .

 

tõlkinud vene keelest Diana Kuzmina, kasvandus Safinland
 

Форма входа
Поиск
Наш опрос
Кто из наших кастратов нравится Вам больше всего?
Всего ответов: 0
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0